ליווי משפטי לעסק

בין אם יש לכם עסק חדש שנמצא בתחילת דרכו או שאתם בעלי עסקים כמה שנים – אתם בוודאי מקום מסוים גאים בעצמכם וייתכן שגם הגשמתם חלום גדול. יחד עם זאת, חשוב שנישאר בצד הריאלי של הסטטיסטיקה – ישראל היא אחת המדינות בה עסקים רבים קורסים. אז, מה גורם לעסק לקרוס? יש לכך המון סיבות. אך מה גורם לעסקים כן להצליח על אף האתגרים בדרך? תכנון מדויק ומוקדם, הכנת תשתיות נכונה וליווי משפטי לעסק מעורך דין מסחרי מנוסה – כל אלה יסייעו לכם להתחיל את הדרך העצמאית שלכם ברגל ימין.

משרד עו"ד מנור תמרי מלווה כבר שנים בעלי עסקים באופן אישי, עם צוות מקצועי שמעניק לכל לקוח יחס אישי שמותאם לצרכים ולמידות של העסק. המטרה שלנו היא לעמוד לצידכם ולוודא שאתם מצליחים להגשים את חלומכם תוך מציאת פתרונות משפטיים למהלכים עסקיים.

מה החשיבות של ליווי משפטי לעסק?

כל עסק, חברה, תאגיד וארגון צריכים שיהיה להם ליווי משפטי מקצועי. חשוב להדגיש כי יש חשיבות רבה בבחירת עורך דין מסחרי ועליו להיות מנוסה, איכותי ואישי לאורך כל הדרך שלכם בעסק. ליווי משפטי לעסק הוא אחד היסודות החשובים והבסיסיים בכל חברה וארגון – שכן, מדובר בשירות שמלווה את החברה שלכם משלב ההקמה, לפעילות השוטפת ועד לפירוק/מכירה.

אילו שירותים נכללים במסגרת ליווי משפטי לעסק?

 • דיני חברות
 • עריכת חוזים והסכמים
 • חתימה על תצהירים
 • אסטרטגיות משפטיות
 • פירוק חברות/שותפויות
 • ליווי בהקמת חברה
 • ליווי בהסכמי שותפות
 • ניהול סיכונים
 • ליווי בהליכי מו"מ מול צדדים שלישיים
 • הערכת פוטנציאל משפטי
 • ועוד.

כל עסק, לא משנה באיזה תחום ומה גודלו מגיע עם נגיעה יומיומית בכל מיני סוגיות משפטיות, לכן השירות של משרדנו מעניק לכם מעטפת שלמה שכוללת ליווי אישי ומקיף לעסק עם חבילה שתפורה בדיוק לצרכים שלכם.

באילו סוגיות משפטיות נוספות עורך דין מסחרי יכול לעזור לכם?

מלבד כל האמור – ישנן עוד סוגיות משפטיות חשובות שעורך דין יוכל להעניק לכם מענה משפטי מהיר, הנה כמה מהם:

 1. התנהלות מול עובדים – כל הנוגע לזכויות הסוציאליות של העובדים, גיוס עובדים, פיטורים, התנהלות שוטפת, הטרדות מיניות במקום העבודה ועוד.
 2. התנהלות מול לקוחות לא משלמים – עורך דין מסחרי יוכל לתת לכם ליווי משפטי גם במקרים של לקוחות שלא משלמים – החל מבירור סיבת סירוב התשלום ועד לשליחה של מכתבי הרתעה בטרם נקיטה באמצעים, גבייה, הוצאה לפועל ועוד.
 3. בטיחות בעבודה עורך דין עסקי יוכל ללוות אותכם גם בהקפדה על נהלים, התמודדות עם פציעות ותאונות עבודה, תביעות ועוד.
 4. זכויות יוצרים – הקפדה על זכויות יוצרים שנמצאים בשימוש העסק, טיפול במקרי גניבת עין וזכויות יוצרים.
 5. לשון הרע – עורך דין ידע להעניק לכם ליווי משפטי בכל הנוגע לתביעות לשון הרע והוצאות דיבה, החל מניהול מו"מ ועד להוצאת מכתבי התראה וייצוג משפטי בתביעות.
 6. תביעות נגד העסק – בין אם אלה תביעות קטנות או תביעות מורכבות וגדולות – עו"ד מסחרי יעניק לכם ליווי אישי לאורך כל תהליך תביעה.

ליווי משפטי לעסק עם משרד עו"ד מנור תמרי

בעלי עסק וזקוקים לשירותי ליווי וייצוג משפטי? נשמח לעזור לכם. לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית השאירו פרטים ונציגנו ידאגו לחזור אליכם בהקדם, או התקשרו אלינו – 09-3750677

הישארו מעודכנים
וקבלו את המאמרים ישירות למייל
המאמרים החמים באתר

אנשים אהבו גם את המאמרים הבאים